Co nowego?

Dźwig Demag AC 50

Najnowsza maszyna opisywana na naszym portalu. Dane techniczne, osiągi i zdjęcia. więcej

Żuraw Liebherr LTM 1400

Jeden z najpotężniejszych żurawi samojezdnych już w naszym serwisie! więcej

Targi maszyn

Już 20 lipca w Kalonkach k. Warszawy odbędą się targi ciężkiego sprzętu. Istna galeria podnośników, żurawi i koparek. Ekipa KMB będzie tam!

Żurawie

Przyjaciele

zurawie-wynajem.portabilo.pl

O nas

Żurawie wynajemKatalog Maszyn Budowlanych tworzą starzy wyjadacze, którzy z niejednego budowlanego pieca chleb jedli. Dlaczego tworzymy? Z pasji i dla pasjonatów. Dla nas maszyny to nie tylko kupa żelastwa, która po kilkunastu lub kilkudziesięciu latach używania zamienia się w stertę przerdzewiałego złomu.

Dla nas budownictwo to kreacja. Fascynuje nas proces powstawania czegoś z niczego. Maszyny to nasze narzędzia. Dostrzegamy potężną moc dźwigów, majestat żurawi czy też solidność koparek. Wydaje Ci się to dziwne? Nieważne, tak jak pisaliśmy wcześniej, portal tworzymy dla takich samych pasjonatów jak my.

Na budownictwie wiele zyskaliśmy, dużo także straciliśmy. Jedni wynajmowali podnośniki inni świadczyli usługi dźwigowe. Ale budownictwo jest naszym życiem i fascynacją, którą pragniemy podzielić się z innymi. Przeczytasz u nas o różnych ciekawych rozwiązaniach, o budowlanych przygodach, znajdziesz także archiwum maszyn, aby porównać jak bardzo pogania nas postęp techniczny. Intensywnie poszukujemy redaktorów naszego serwisu zatem wszystkich zainteresowanych odsyłamy do działu „Kontakt”.

Usługi dźwigowe