Co nowego?

Dźwig Demag AC 50

Najnowsza maszyna opisywana na naszym portalu. Dane techniczne, osiągi i zdjęcia. więcej

Żuraw Liebherr LTM 1400

Jeden z najpotężniejszych żurawi samojezdnych już w naszym serwisie! więcej

Targi maszyn

Już 20 lipca w Kalonkach k. Warszawy odbędą się targi ciężkiego sprzętu. Istna galeria podnośników, żurawi i koparek. Ekipa KMB będzie tam!

Żurawie

Przyjaciele

zurawie-wynajem.portabilo.pl

Spalinowe podesty ruchome

Podesty ruchome to urządzenia, które przydatne są w sytuacji, gdy standardowa drabina nie jest w stanie nam skutecznie pomóc. Są one idealne do pracy na większych wysokościach. Malowanie elewacji, montaż rynien czy też konserwacja budynków to sytuacje, w których można z nich z powodzeniem skorzystać.

podesty ruchomeDostępne podesty ruchome oczywiście różnią się pomiędzy sobą w szczegółach. Różnice mają miejsce na przykład w tzw. udźwigu oraz maksymalną wysokością podnoszenia. Są to bardzo ważne parametry, które w wielu wypadkach decydują o dokonaniu odpowiedniego wyboru.

Obecnie na rynku dominują dwa rodzaje tych urządzeń. Podesty ruchome dzielimy na spalinowe oraz elektryczne. Podesty spalinowe sprawdzają się doskonale w pracy na otwartych terenach. Drugi wariant jest przeznaczony przede wszystkim do prac w pomieszczeniach lub halach. Udźwig i zasięg pracy jest niezwykle istotny. Jeśli chodzi o te aspekty to trzeba przyznać, że producenci dbają o klientów, ponieważ oferują im propozycje z różnymi parametrami, dlatego też większość przedsiębiorców oraz klientów prywatnych znajduje model, który spełnia ich wszystkie oczekiwania.

Usługi dźwigowe