Co nowego?

Dźwig Demag AC 50

Najnowsza maszyna opisywana na naszym portalu. Dane techniczne, osiągi i zdjęcia. więcej

Żuraw Liebherr LTM 1400

Jeden z najpotężniejszych żurawi samojezdnych już w naszym serwisie! więcej

Targi maszyn

Już 20 lipca w Kalonkach k. Warszawy odbędą się targi ciężkiego sprzętu. Istna galeria podnośników, żurawi i koparek. Ekipa KMB będzie tam!

Żurawie

Przyjaciele

zurawie-wynajem.portabilo.pl

Podnośniki koszowe

Pracujesz w branży budowlanej lub tez interesujesz się maszynami wykorzystywanymi w wielu dziedzinach? Jeśli tak to koniecznie powinieneś zdecydować się na regularne odwiedzanie strony internetowej dzwigi-podnosniki.tdnet.com.pl. Jest to portal - Katalog Maszyn Budowlanych prowadzony przez pasjonatów i miłośników budownictwa. Na tej stronie dowiesz się między innymi, jakie są najnowsze na rynku podnośniki koszowe lub inne maszyny, a także poznasz klasykę gatunku. Koniecznie powinieneś śledzić wiele ciekawych i wyczerpujących opisów oraz wieści z branży budowlanej.

podnośniki koszoweKatalog Maszyn Budowlanych jest stroną internetową informującą o najnowszych modelach podnośników koszowych, o usługach dźwigowych czy też innowacyjnych napędach, w jakie są wyposażane nowoczesne żurawie. Co niezwykle ważne portal ten zrzesza wielu miłośników budowlanki i maszyn budowlanych, dlatego w sytuacji, gdy posiadasz fachową wiedzę i chcesz się nią podzielić z innymi, to możesz zostać jednym z członków redakcyjnych tego portalu. Koniecznie już teraz zobacz, co ciekawego ma Katalog Maszyn Budowlanych do zaoferowania Twej osobie!

Usługi dźwigowe