Co nowego?

Dźwig Demag AC 50

Najnowsza maszyna opisywana na naszym portalu. Dane techniczne, osiągi i zdjęcia. więcej

Żuraw Liebherr LTM 1400

Jeden z najpotężniejszych żurawi samojezdnych już w naszym serwisie! więcej

Targi maszyn

Już 20 lipca w Kalonkach k. Warszawy odbędą się targi ciężkiego sprzętu. Istna galeria podnośników, żurawi i koparek. Ekipa KMB będzie tam!

Żurawie

Przyjaciele

zurawie-wynajem.portabilo.pl

Żurawie

Żurawie to właściwa nazwa dźwigów. Umieszczane są często na samochodach, dzięki czemu mogą się same przemieszczać (stąd określenie żurawie samojezdne).

Koncentrować się w tym dziale będziemy także na żurawiach wieżowych wykorzystywanych w portach oraz przy budowie bloków i innych wysokich budowli. Tego typu żurawie mierzą do 100 metrów wysokości z udźwigiem nawet do 80 000 kilogramów. Budowane są jako żurawie stałe lub też ruchome (umieszcza się je np. na gąsienicach). Oczywiście zakup tego typu sprzętu jest bardzo drogi, dużym powodzeniem cieszy się więc wynajem żurawi na czas zrealizowania określonej inwestycji.

Żuraw samojezdny Liebherr LTM 1400 

Żurawie wynajemPotężny dźwig wykorzystywany przy dużych inwestycjach. Nowa generacja żurawi samojezdnych. Udźwig do 400 ton, całkowita wysokość wysięgnika to 120 metrów. Pojazd posiada 7 osi skrętnych.

Liebherr to jedna z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych producentów dźwigów oraz żurawi samojezdnych. Ceniony na całym świecie – także w Polsce.

Usługi dźwigowe